عکاسي چهره يکي از شاخه‌هاي پرطرفدار بين عکاسان است. اين رشته ترفند‌هاي خاص خود را دارد اما قبل از اينکه بخواهيم ترفند‌ها آن را ياد بگيريم به ابزار مناسب آن نياز داريم. داشتن يک دوربين عکاسي با لنز مناسب اولين قدم براي اين کار است.

در اين مقاله سعي کردم چند مدل از بهترين‌هاي که براي کار کردن در اين حوزه مناسب هستند را به شما معرفي کنم. اين مدل‌ها بر اساس بيشترين بازدهي و استفاده در سال 2019 انتخاب شده‌اند.

دوربين fujifilm-xa5

اگر تازه شروع به عکاسي کرده‌ايد، و دوست داريد عکس‌هايي با کيفيت بالا بگيريد، اين بهترين دوربين DSLR مناسب شما است. اين دوربين مجهز به يک پردازنده قوي و پيشرفته، داراي سنسور CMOS نوع 24.2MP APS-C با کلاسيک Bayer RGB است. علاوه بر اين، اين دوربين پيشگام در ميان سري X-A  به خاطر داشتن سيستم کنتراست و فو خودکار است.

دوربين اليمپوس مدل OM-D E-M10

يکي از بهترين دوربين‌ها مناسب عکاسي پرتره با قدرت ثبت عکس در 8.6 فريم بر ثانيه است. اين دوربين داراي ISO 100-25،600 ، يک سنسور Live MOS و رزولوشن 16MP است. در کل مي‌توان گفت شرکت المپوس در توليد يک دوربين عکاسي پرتره با کيفيت عالي و با قيمتي مناسب بسيار موفق بوده است.

کانن مدل EOS 5D Mark IV

اگر به دنبال يک دوربين پرتره مناسب هستيد، حتي در استوديوهاي عکاسي با نور کم اين دوربين مي‌تواند مناسب شما باشد. داراي سيستم فو اتوماتيک 61 نقطه اي استثنايي با 41 سنسور متقابل و محدوده وسيعي از ISO 100-32000 است.

دوربين 5D Mark IV ، به عنوان بهترين دوربين Canon براي عکس‌هاي پرتره، شما را با يک سنسور تمام فريم تحت تأثير قرار مي دهد. اين دوربين  اين امکان را براي گرفتن عکس هاي با وضوح بالا با طيف رنگي باورنکردني فراهم مي کند.

کانن مدل Eos Rebel T6

اين مدل اغلب به عنوان بهترين دوربين DSLR زير 500 براي  عکاسي شناخته شده است. زيرا هر ويژگي که ممکن است براي اين ژانر عکاسي نياز داشته باشيد در اين دوربين وجود دارد. اين مدل به دليل وضوح بالاي صفحه نمايش LCD در پشت ، که براي گرفتن عکس هاي با کيفيت عالي است، منحصر به فرد است.

علاوه بر داشتن يک سنسور بزرگ APS-C و منظره ياب داخلي، براي گرفتن عکس روشن و واضح، داراي يک پردازنده DIGIC 4+ و سنسور CMOS 18.0MP است.

از مدل‌هاي پيشنهادي 5D بيشترين محبوبيت را بين کاربران دارد. اما اگر نمي‌خواهيد زياد هزينه کنيد پيشنهاد مي‌کنم 80D را امتحان کنيد، با کيفيت بالا و مقرون به صرفه. اگر به عکاسي پرتره علاقه داريد و دنبال دوربين مناسب مي‌گرديد پيشنهاد مي‌کنم مدل‌هاي ديگري که در وب‌سايت به‌نظر با نقد و بررسي کامل مد‌لها در يک مقاله با عنوان راهنماي خريد دوربين عکاسي نوشته شده است را مطالعه کنيد.

منبع: به‌نظر

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دوربين ,عکاسي ,سنسور ,پرتره ,بهترين ,داراي ,بهترين دوربين ,عکاسي پرتره ,براي گرفتن ,کيفيت عالي ,عنوان بهترين ,عنوان بهترين دوربين
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

<< تاثیر ماهواره ها بر زندگی نوجوانان >> ثبت شرکت معماری صفوی [خلسه ِ معلق] دوربين هاي ديجيتال Kent Christina